Diskuze-Otázky

Velké DÍK!

Vendula Kapitánová | 15.02.2016

Vážená paní Endlicherová, s velkou úctou a pokorou Vám chci ještě jednou poděkovat za uzdravení a očištění naší rodiny. Začalo vše mým synem, který měl neustálé záněty mandlí. Až vy jste ho zbavila příčiny v podobě plísní v těle. Následoval můj bratr, táta, sestra.... Začaly se dít (a stále dějí) neuvěřitelné věci a já vše přijímám s pocitem štěstí a harmonie v duši. Děkuji!!!

Děkuji, děkuji ...

Marie | 08.10.2015

Milá paní Věrko,
hluboce děkuji za Vaši neocenitelnou pomoc mé sestře při dlouhodobém návratu do každodenního života po velmi náročných operacích.
Vaše pomoc a schopnosti jsou pro mnohé určitě nepochopitelné, ale že to funguje, s tím spolu se mnou/ tím chci poděkovat i za sebe, za rychlou pomoc nejen při náhlé těžké kolice žlučníku/ by souhlasili a potvrdili mnozí lidé, kterým jste již v životě pomohla.
S úctou a pokorou Marie

DEKUJI!

Lenka | 22.03.2015

Pani Verko,
mockrat Vam dekuji za leceni zanetu pod mym mrtvym zubem - stolickou, kde mam korunku. Dle lekaru by byl dosti slozity postup s resenim a lecenim a vyslo by to hodne draho (ziji v zahranici).
Uz na te strane zase kousu a neni to citlive. :-)
Mnohokrat dekuji!

poděkování

Tomáš Bláha | 14.12.2014

Paní Endlicherová,
po téměř třech letech hledání cesty k uzdravení našeho synka Radečka z příšerného celo-tělového ekzému jste jediná Vy nepochybně dokázala to, v co jsme již ztráceli víru.
Hluboce Vám děkuji
Tomáš Bláha

Děkuji

Libuš | 28.10.2014

Ahoj Věruško,
děkuji za pomoc při zvládnutí několikadenního průjmu u naší roční Stellinky a za upozornění, že je potřeba pracovat i s krkem. Bez Tebe by se tento problém stále vracel.

Přeji Ti mnoho spokojených a uzdravených klientů :)

Poděkování za "ŽV" :)

Jarmila Daňková | 11.09.2013

Krásný den, paní Endlicherová :) !
Právě jsem si donesla vzorek ŽV od Vaší známé, od paní Pánkové (z Brna). Již si voděnu "namnožuji" - těším se na účinky.
Písla jsem Vám jen proto, že jste tuto vodu umožnila mně právě Vy - i když se vůbec neznáme. (Na Vašich webovkách jsem dnes prvně).
Už aby byl víkend - abych měla čas přečíst všechno, co jsem si za celý týden naklikala do oblíbených položek - těším se, jak si udělám pohlazení po dušičce :)
Zdravím Vás z Brna a přeji samé skvělé zbylé dny léta :).
Jarmila Daňková, ... nová uživatelka a doporučovatelka ŽV (TEPRVE OD DNEŠKA :) )

Záznamy: 1 - 6 ze 6

Přidat nový příspěvek