Vaše příběhy můžete psát na vera.endlicherova@gmail.com

 

Děkuji za to, že jste ochotni se podělit o Vaše vlastní zážitky a pocity týkající se nemoci, uzdravení...

Děkuji Vám za zpětnou vazbu.

 

Poděkování

Od narození byla moje dcera velmi uplakaná, lidí se bála a s nikým nekamarádila. Krátce po desátých narozeninách onemocněla. Silné bolesti hlavy, rukou a nohou, dost často ani nebyla schopná vstát z postele. Když jsme ji nechali vyšetřit, lékaři na ní nic vážného neshledali. Tento stav trval přibližně čtvrt roku, až jsme se nakonec dostaly do rukou paní Endlicherové. Do smrti budu této ženě vděčná. Během tří dnů přijela k nám domů až do našeho města. Byl to tak těžký případ, že bylo třeba použít exorcismus vyššího stupně. 

Paní Endlicherová má úžasné schopnosti a kdybych to celé sama nezažila, tak bych jen těžko věřila (stejně jako moji nevěřící rodiče).  Má dcera se přibližně do 10 dnů úplně uzdravila. Dnes je zdravá, veselá a dokonce si našla i kamarádky.

 

Zároveň můj velký dík patří i paní Pánkové, která pomáhala zase mně, a která mi paní Endlicherovou doporučila. P.

(12/2015)

 

  • Dítě s ekzémem

První ohláška se na kůži syna projevila v šesti týdnech věku. Malé ložisko na čele vypadalo jako důsledek zapocení pod zimní čepičkou. Následující tři měsíce ekzém tu a tam vykoukl na nejrůznějších místech. Velmi zkušená paní pediatrička pátrala po prastarých promašťujících krémech, ochotně mi předávala vzorečky soudobých preparátů. Nakonec se ale po dalším uběhlém čase přiklonila k návštěvě kožního lékaře. Velmi oceňuji, že nás tam neposlala okamžitě, že měla zájem nám pomoci méně drastickou cestou. Doporučila synovi i homeopatika na detoxikaci, kolostrum na posílení imunity, zelený ječmen,… Ekzém nabýval na rozsahu a intenzitě.

Tou dobou už jsme byli v péči výborné homeopatky. Pomáhala nám tlumit projevy ekzému přírodní cestou a hlavně našla jeho příčinu. Mě a manžela provedla rodinnými konstelacemi. Velikou pomocí od ní byly přesné informace o ekzematické pokožce, o následcích užívání kortikoidních preparátů, veliké souvislosti s očkováním,… a také s parazity a na ně vázanými plísněmi. Tady byla trefa do černého. Ekzém byl už úplně po celém těle, všude, i na očních víčkách. Následovaly návštěvy odborného pracoviště irisdiagnostiky a nepřítele parazitů – přístroje Zapper. Ekzém skutečně ustoupil.

Jak nám později potvrdila paní Věra Endlicherová, synův ekzém měl čtyři příčiny. Dvěma z nich byli paraziti a plísně. Zbývalo odstranit ještě další dvě příčiny a posílit imunitní systém vůči parazitům, jež se v synově tělíčku opětovně rozmáhali, když už jsme k přístroji Zapper přestali dojíždět. Tohle vše bychom nikdy nemohli zajistit bez pomoci „naší“ paní Endlicherové. Zodpověděla všechny naše otázky ohledně stravy, oblékání, užívání kosmetiky a dalších preparátů včetně doplňků stravy.

Celý příběh sepsaný v předchozích třech odstavcích trval celé tři roky. Nepředstavitelně dlouhé trápení se chýlí ke konci. Kůže je krásně zhojená, syn v noci spokojeně spí. Neznám přesný název ani obsah všech procedůr, které paní Endlicherová ovládá. Její um je ohromný. Velmi děkuji.

Zuzana B. (12/2014)

 

  • Bolavá záda – vyhřeznuté plotýnky?

Je sobota. Potřebujeme vystěhovat z koupelny starou nefunkční pračku. Poslední půlrok mám funkci ženy silných paží, takže se přesunu pračky bez obav účastním. V cestě stojí práh, automaticky chci pračku nadzvednout. Výkřik, ukrutná bolest a neschopnost vstát. „Hrozně to bolí, asi budu brečet!“ Podařilo se mi dopravit se do obýváku na gauč, ale odtud už nikam. Co se mnou? Transport do nemocnice si neumím představit. Hlavně ať se mnou nikdo nijak nehýbe. Bolest je nesnesitelná. Hned ji mohu přirovnat k porodním bolestem, na které jsem si za uplynulé tři roky ani nevzdechla. Jakýkoliv pohyb jakoukoliv částí těla je hned zaražen pochroumanými zády. Vůbec jsem netušila, kolik svalových skupin je tu propojeno. Manžel mi bez váhání podává telefon, abych mohla požádat o pomoc paní Věru Endlicherovou. Dostávám odpověď  „Jasně.“ A už jsem v těch nejlepších rukách. Za dva dny byla bolest znatelně menší a v noci jsem mohla spát. Stále jsem co nejvíce ležela. Slova mé zachránkyně: „Ještě den klid a pak pomalu hýbat… ono to ještě bude zlobit i pět dní, než to pořádně ustoupí, ale už je to klidnější. Bude to v poho, stejně je počasí na spaní.“ A tak se také stalo. Děkuji za pomoc a vyléčení.

Zuzana B. (1/15)